Poradna

poradna2

Ukončení činnosti

Milí klienti, už uteklo pět let od chvíle, kdy jsem odešla do důchodu a ukončila jsem aktivní praxi. Nebylo snadné se rozloučit s oborem, který mne dlouhá léta naplňoval a ve kterém jsem se „našla“. Proto jsem ještě i v důchodu udržovala kontakt s Vámi a s Vašimi psími a kočičími lumpíky alespoň formou e-mailové poradny. Ale myslím, že nastal opět čas uzavřít jednu životní etapu. Poradna končí a já se budu věnovat své vlastní psí uličnici (její lumpárny můžete sledovat na fb stránce Od štěněte ke psu), rodinným radostem a svému velkému koníčku – ručním pracím.

Pokud si nebudete vědět rady, podívejte se do rubriky Články   nebo Dotazy, ta nejčastější témata jsou tam probrána a další texty budu doplňovat.

Spoustu užitečných informací najdete v mé poslední knížce Od štěněte ke psu, která je stále ještě k dostání v knihkupectví nebo v mém internetovém obchůdku. Pojednává nejen o výchově štěněte, ale u každého tématu je také příběh nějakého toho nezbedy, kterého bylo potřeba umravnit, nebo naopak příběh nezkušených páníčků, kteří svému psímu kamarádovi nerozuměli a neuměli mu pomoci.

Na své e-mailové adrese hana.zertova@gmail.com zůstávám k dispozici kolegům veterinářům, kteří budou mít zájem o konzultaci svých behaviorálních pacientů. S vážnějšími problémy se proto prosím obracejte  na svého veterináře.

Děkuji za Vaši dlouholetou přízeň a přeji Vám a Vašim čtyřnohým kamarádům mnoho společných radostí.

Hana Žertová