Návštěva potomka

Dobrý den,
obracíme se na Vás a doufáme, že nám poradíte.
Máme fenku shiba inu starou tři roky. V prosinci se jí narodila tři štěňátka. Vše po celou dobu probíhalo dobře, nyní jsou štěňátka již čtrnáct dní u nových páníčků. Maminka se zdá být v pohodě, občas ještě očuchává různá místa v bytě, ale jinak je hravá, baští a je klidná.
Máme možnost jít na návštěvu za jedním ze štěňátek, ale nevíme, zda ji můžeme vzít sebou. Do budoucna chceme být s rodinou v kontaktu a navštěvovat se, tak že by se vídala maminka se štěňátkem častěji. Teď v tuto chvíli ale nevíme, zda jí to neublíží. Víme, že to z nás stejně bude cítit a pozná pach štěňátka. Bude ho hledat? Nebo bude klidná, až uvidí, že je v pořádku. Nebo máme počkat a odložit to? Vůbec nevíme, jak přemýšlí, co se jí honí hlavou. Neradi bychom u ní způsobili nějaký psychický problém.
Předem moc děkujeme za odpověď, na kterou budeme netrpělivě čekat.
M.

Dobrý den,
já bych ještě dva týdny počkala. Nyní by bylo pravděpodobně setkání příliš emotivní a oba by po novém odloučení mohli tesknit. Až bude štěňátko samostatnější a mamině se uklidní hormonky, můžete se navštěvovat podle libosti.
Zdravím.
Hana Žertová